Gül İnşaat’tan Avrupa Yakasına değer katacak proje: Avenue İstanbul

Gül İnşaat tarafınca Beykent’te 30 dönümlük bir arazi üstünde konumlandırılan Avenue İstanbul, 736 daire, 40 ofis, 170 mağazayı barındıran bir AVM’den oluşuyor.  530 milyon TL’lik bir yatırım ile hayata geçirilen Avenue İstanbul’da metrekare birim tutarları lansmana hususi 4.000 TL’den başlıyor.

Avenue İstanbul, bölgeye hareket getirecek

Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gül, “Projede, doğayı ve yeşili kucaklayan avlu bahçesi, etrafında yeni bir yeme içme deneyimini sunan lezzet terası, çocuklar için eğlence alanları, günlük ihtiyaçları karşılayabileceğiniz ticari alanlar olacak. Bölgenin sosyal yaşamını hareketlendirecek unsurları tüm detayları ile düşünerek Avenue İstanbul’a dahil ettik” dedi. Bölgede genel anlamda minik metrekareli evler yapılırken, Avenue İstanbul’da kat planlarının ferahlığı ve konforu ön plana çıkardığına da değinen Gül, “ Ev sahiplerimiz burada olmaktankeyif alsın, alt katlarında Türk ve Dünyaca ünlü markalarda alışveriş yapabilsin, ,cafe ve restoranlarda güzel vakitler geçirsinler diye Avenue İstanbul’u hayata geçiriyoruz” dedi.

Miami Bal Harbour konsepti 

Miami’deki Bal Harbour konseptini Beykent’e getirdiklerini vurgulayan Metin Gül, yeşil, su ve açık havada alışveriş temasının projenin en mühim özelliklerinden bulunduğunun altını çizdi. Yepyeni bir yaşam, alışveriş, yeme içme ve eğlence deneyimi oluşturacak Avenue İstanbul’da yer edinen AVM üstü açılır kapanır olarak planlandı.

İstanbul’da lezzetin, eğlencenin, modanın, konforun ve mutluluğun caddesi Avenue İstanbul olacak.

Beykent- ve bölgesinin en iddalı projesi

Basın toplantısında söz alan arsa sahiplerinden Aroma Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mahmut Duruk, “Burada farklı bir konsept yaratmak istedik. Bölgenin ihtiyaçlarını analiz ederek hareket ettik.. Gül İnşaat’ın konut ve AVM deneyimi bizim de perakende deneyimimizi bu projede göstermiş olacağız. Avenue İstanbul, Beykent, ve bölgesinin en iddialı projesi olacak.” dedi.

 

Geniş ve Ferah Evler

Avenue İstanbul’da daire tipleri, 1+1’ler 89m2, 2+1 139 m2, 145m2 ve 156 m2, 3+1’ler ise 187 m2 olarak planlanmış durumda. Planlarda ferahlık ve konfor ön planda.  Cephe çözümleri ile Marmara Denizi ve gölü manzarasının keyfini devamlı yaşamak mümkün. Her biri geniş balkona haiz dairelerin deniz ve göl manzaralı olması projenin en mühim özelliklerinden birisi.

Lansmana hususi 4.000 TL’den başlamış olan fiyatlarla satışa çıkan Avenue İstanbul’da, proje bitiminde metrekare birim fiyatlarının 7.000 TL – 8.000 TL olması ön görülüyor

Her Yere Bir Adım

Avrupa Yakası Beykent girişinde konumlandırılan proje E-5 karayoluna komşu konumda, Metrobüs Tüyap durağının derhal yanında, Tem- Hadımköy bağlantı yolu karşısında içeriyor. Proje aşamasında yer edinen -Sefaköy metro hattının son durağında yer edinen Avenue İstanbul’dan her yere gitmek bir adım uzaklıkta.

Beykent Üniversitesi’ne  1dk, Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’ne 3dk,Beylikdüzü Devlet Hastanesi’ne 3 Dk, Beylikdüzü Yaşam Vadisi Kent Parkına 5 Dk, Büyükçekmece Sahile 5dk, Hadımköy Tem Gişeler 6dk ve Atatürk Havalimanı 20dk’lık mesafede  yer Alıyor.

Gül İnşaat Güvencesi

1980 yılından beri yaşamı güzelleştiren,standartları yükselten projelere imza atan Gül İnşaat, Avenue İstanbul’u 30.360 m2’lik bir alanda inşaa ediyor. Bugüne kadar 3.142.000 m2 yaşam  alanı üreten 20.000’in üstünde konutu teslim eden Gül İnşaat; Avm tecrübesiyle de adından söz ettiriyor.405.800m2 alışveriş merkez alanı inşa eden firmanın 980 mağazası ve 216.000 m2 kiralanabilir alanı bulunuyor.

Yakında hizmete girecek olan Park ve 2019 senesinde hizmete girecek olacak Tem Point’den sonrasında Avenue İstanbul ile Büyükçekmece Beykent bölgesine yeni bir yaşam ve alışveriş merkezini sunuyor.

Projenin künyesi

Proje adı: Avenue İstanbul

Bölge: İstanbul Beykent

Konut sayısı:734

Ofis Sayısı:40

Mağaza Sayısı:170

Ev tipi:89m2 ile 187 m2 arası daireler.

Evlerin Teslim zamanı: Eylül  2019

Avm’nin açılış zamanı:Eylül 2018

Kiralanabilir alan: 30.000m2

Satılabilir alan:75.000m2

Toplam inşaat yatırımı:530 milyon TL

Satış Ofisi İletişim:444 43 28

 

Bir önceki haberimiz olan Self İstanbul görücüye çıktı başlıklı haberimizde Beylikdüzü, ve Self İstanbul hakkında bilgiler verilmektedir.


Yukarı