Lüks konutlar uygun fiyatlarla satışa sunuldu

Ankara’nın en süratli gelişen ve kıymet kazanan bölgelerinden Mamak’ta yükselen İnciyaka Ankara, konforlu daireleri, prestijli cadde mağazalarıyla bölgenin sembol projesi olarak hayata geçiyor.

Mamak’ın dönüşümüne öncü olan ve büyük değişimin temellerini atan Ender İnşaat – Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı; İnciyaka Ankara’yı bölgenin ilk spor ve toplumsal yaşam alanlarına haiz, güvenlikli, otoparklı markalı konut projesi olarak konumlandırıyor.

HÜSEYİN DUMAN: ANKARA’NIN LÜKSÜNÜ ORTAGELİRLİLERİN ALACAĞI FİYATA SUNDUK

Ankara’nın oldukca süratli gelişen bölgesi Mamak’ta orta gelir grubunun alacağı fiyata lüks konut projesi İnciyaka Ankara’yı sunduklarını belirten Ender İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Duman, şu açıklamalarda bulunmuş oldu:

“Bölgenin ilk markalı konut projesiyiz. Ankara’da lüks konutu orta gelirli insanların alacağı fiyatla sunduk. 3+1 dairelerimiz lansmana özel 449.000 TL’den başlıyor. Çankaya ve Çevreyoluna yakın bir mesafede yer alan projemiz birçok AVM’nin de yanı başında konumlanıyor. İnciyaka Ankara’dan Esenboğa Havalimanına, Samsun yoluna, Konya yoluna son derece kolay ulaşım imkanı var. Projemiz çok hızlı gelişen ve yatırım potansiyeli yüksek bir bölgede yer alıyor. Ankara’ya katma değer oluşturmaktan dolayı mutluyuz.”

GENİŞ VE KONFORLU LÜKS DAİRELERİN TÜMÜNDE BİR ODA İLAVE SUNULUYOR

Çankaya’nın devamı olarak planlanan ve büyük bir değişimle Ankara’nın yeni merkezlerinden biri haline gelecek olan Mamak bölgesi, hayata geçirilen yatırımlar ve markalı projelerle Yeni Mamak olarak nitelendiriliyor.

Yeni Mamak’ın ilk ve tek markalı konut projesi olarak dikkat çeken İnciyaka Ankara, geniş ailelerin gereksinimlerine yanıt verecek şekilde tasarlandı. 276 konut ve 25 ticari ünitenin yer almış olduğu projede; 163 metrekare büyüklüğünde 3+1 ve 180 metrekare büyüklüğünde 4+1 daire tipleri içeriyor.

İnciyaka Ankara’da dönemine hususi olarak daireler 449 bin TL’den başlarken; 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak belirtilen tüm dairelerde ek olarak 10 metrekare büyüklüğünde bir yiyecek odası daha planlanıyor.

AYRICALIKLI SOSYAL YAŞAM ALANLARI SUNULUYOR

Kesintisiz 15 bin metrekare yeşil alana haiz proje, varlıklı toplumsal donatı alanlarıyla dikkat çekiyor.

Sağlıklı bir yaşam için fitness merkezi, sauna, Fin hamamı ve açık spor alanlarının bulunmuş olduğu projede ek olarak; çocuk oyun alanları, gölet, bahçe içinde kamelyalar, yürüyüş ve bisiklet yolları içeriyor. İnciyaka Ankara’da her bir konut için 1 tane kapalı otoparkın yanında açık konuk otoparkı da sunuluyor.

AKILLI BİNA KONSEPTİYLE İNŞA EDİLİYOR

Lüks ve konforlu detaylara haiz proje, akıllı bina konsepti özellikleriyle öteki projelerden ayrışıyor.

İnciyaka Ankara’da 24 saat güvenlik sistemi ve plaka tanıma sistemiyle site içinde güvenlik en üst düzeyde sağlanıyor. Ayrıca dairelerde bulunan yerden ısıtma ve ses yalıtımın yanı sıra, her bir bağımsız bölümün tükettiği enerji kadar ödeme yapmasını elde eden kalorimetre özelliği de konut alıcılarına avantaj sağlıyor.

İnşaat çalışmalarının devam etmiş olduğu projede teslimler 2019’da yapılacak.

İnciyaka Ankara
İnciyaka Ankara satılık daire
Ender İnşaat
İnciyaka Ankara projesi

Bu Konu İle İlgili Haberler

Bir önceki haberimiz olan Lüks konutlar uygun fiyatlarla satışa sunuldu başlıklı haberimizde hakkında bilgiler verilmektedir.


Yukarı