Self İstanbul’da dairelerin metrekaresi 3 bin 200 TL’den başlıyor

Ayrıcalıkları ve proje detaylarıyla ve bölgeye büyük kıymet katacağı beklenen , 203 milyon TL’lik yatırımla yükseliyor. 26 bin metrekare alan üstünde bölgenin en kıymetli noktasında inşa edilen proje, geniş peyzaj ve toplumsal yaşam alanlarından oluşuyor.

’da proje alanının yüzde 85’i peyzaja ayrılırken, yeşil dokulu konsepti, güzel duyu mimarisi, konforlu daireleri, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği ticari alanları, varlıklı spor ve toplumsal yaşam alanlarıyla keyifli bir site yaşamı sunuyor.

Merkezi bir lokasyonda bölgenin en avantajlı projesini hayata geçirdiklerini belirten KARDEN İnşaat Yönetim Kurulu Başka Paşa Karadeniz, şu açıklamalarda bulunmuş oldu:

“Projemizin lokasyonu, E-5 ve TEM aksını bağlayan – Bahceşehir yoluna cephe, mevcut Metrobüs hattının hemen yanında ve yeni yapılacak 2 Metro hattına yakın mesafede yer alıyor. 609 dairenin yer aldığı projemizde özel okul ve 60 adet mağaza bulunuyor. Projemizi, 26 dönüm arazi üzerinde, 203 milyon yatırımla hayata geçiriyoruz. Yüzde 85’i peyzaj alanı olan bu proje ile bölgeye de maksimum katkı sağlamayı hedefliyoruz. Projemizde birçok yeniliğe imza attık. Panaromik manzaradan ve gün ışığından faydalanmak için kat yüksekliğimizi net 3.20 metre yaptık. İlk defa bir projede yaklaşık 1000 metrekare çocuk sosyal tesisi tasarlayarak, projemizde çocuklara ne kadar çok önem verdiğimizi gösterdik. Ayrıca her daire için oluşturduğumuz hava alan depolarda, daire sahiplerinin kullanmadıkları eşyalarını depolayabilecekleri alanlar oluşturduk. Ön talep dönemi ile kayda değer bir talep aldık, ile beraber satışlara başlıyoruz. dönemine özel metrekare birim fiyatımızı 3200 TL olarak belirledik. Yatırımcılarımıza referans projemiz olan Sembol İstanbul’da olduğu gibi Self İstanbul projemizde de yüksek prim kazandırmayı hedefliyoruz.”

ALTERNATİFLİ DAİRE SEÇENEKLERİ SUNULUYOR

Maksimum kullanılabilir alanlar sunacak şekilde tasarlanan daireleriyle konforlu bir yaşam anlayışına odaklanılan Self İstanbul’da, yatırımcıya balkonlu 1+1, ebeveyn banyolu 2+1, süit odalı 3+1, 4+1 konut tipleri ile çatı dubleksi ve bahçe katları olmak suretiyle değişik seçenekler sunuluyor.

Projede ek olarak, bölgenin gereksinimlerine yanıt verecek şekilde planlanan 60 tane dükkânın yer alacağı çarşı konsepti yatırımcılara özellikli iş ve yaşam alanı sunuyor.

ÇOCUKLARA ÖZEL ALANLAR

Çocuklu ailelerin gereksinimlerine yanıt verecek şekilde geliştirilen Self İstanbul’da, 27 derslikli hususi okulun yanı sıra evlatların itimat içinde özgürce zaman geçirebileceği açık ve kapalı aktivite alanları da yer ediniyor.

Zengin peyzaj alanları sunulan projede; yürüyüş yolları, dinlenme alanları, bitkisel peyzaj, toplumsal tesis ve açık havuz yer ediniyor. Ayrıca 7/24 hususi güvenlik, her daireye hususi depo alanı ile kapalı otopark da projede yer ediniyor.

MERKEZİ LOKASYONDA YER ALIYOR

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer edinen Self İstanbul, toplu taşıma imkânlarının yer almış olduğu İstanbul’un en işlek ulaşım aksı E-5 Otoyolu ve AVM’lere yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Proje bitiminde devreye girecek 2 Metro hattına yakın bir noktada bulunan proje; Metrobüs, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı şeklinde mühim lokasyonuyla büyük avantaj sağlıyor.

İnşaat çalışmalarının başladığı projede teslimler ise Eylül 2019’da yapılacak.

KİŞİYE ÖZEL ÖDEME SEÇENEKLERİ

Bölgesinde en iyi şartları en cazip fiyat ile sunan projede; kişiye hususi ödeme seçenekleri ile kolayca ev sahibi olma mevzusunda müşterilere oldukça cazip avantajlar sunuluyor.

Self İstanbul
Karden İnşaat
Self İstanbul satılık daire

Bu Konu İle İlgili Haberler

Bir önceki haberimiz olan OTSO Bayim Olurmusun Fuarına katılacak başlıklı haberimizde ve hakkında bilgiler verilmektedir.


Yukarı